Medlemsbedrifter

Tlf

Fag

Akse Byggservice

928 59 666

Tømrer

B. Mikkelsen

53 65 00 00

Elektriker

Bilfinger Industrial Services Norway AS

53 64 81 00

Automasjon, Elektriker, Industrimek, Platearbeider

Brubakken Truckservice AS

53 64 47 00

Reperatør lette kjøretøy

Bu Bygg

53 65 03 10

Tømrer

Byggmester Haakon Kvestad

53 66 38 00

Tømrer

Byggmeister Samson Kjoberg AS

913 35 031

Tømrer

Cubus Folgefonna AS

53 64 69 00


Salg

Eidfjord Kommune

53 67 35 00

Barne og Ungdom, Helsefag, Institusjonskokk, Kontor og Administrasjon, IKT-Servicefaget

Einar Reisæter AS

53 64 13 33

Elektriker

Eltel Networks AS

996 46 333

Telekommunikasjonmontørfaget

Fonna Elektro AS

995 52 095

Elektrikere

Garberg Transport AS

53 65 00 70

Reperatør tunge kjøretøy

GK Norge AS

53 64 41 88

Blikkenslagerfaget

Hardanger Glass og Lås AS

995 07 070

Glassfagarbeider

Hardanger Nett

53 65 07 70

IKT-Servicefaget

Helse Fonna

52 73 20 94

Helsefag

Hardanger Energi Nett AS

53 67 16 00

Energimontør

Installatør O Ystanes AS

53 66 33 56

Elektriker

Kinsarvik Breiband AS

411 46 178

IKT-Servicefaget

Kvalvik Rør & Sanitær

975 23 830

Rørleggerfaget

Lindum AS Avd Odda

53 65 19 00

Yrkessjåførfaget

Lofthus Bygg AS

95 77 18 39

Tømrar, Murarfaget

Mesta AS

69 20 93 00

Elektriker

Nedrevåg AS

53 66 35 05

Tømrer

Noralf AS

53 64 93 39

Kjemiprosess

Norsk Vasskraft og Industristadmuseum

53 65 00 50

Murer

Odda Bilsenter AS

53 65 04 10

Rep lette kjøretøy

Odda Energi

53 65 05 25

Energimontør

Odda Kommune

53 65 40 00

Barne og Undom, Helsefag, Reperatør lette, Institusjonskokk, Gjenvinning, Aktivitør, Kontor og Administrasjon, Kjemiprosess

Odda Mekaniske

53 64 00 40

Industrimekaniker, Platearbeider, Sveiser

Odda Plast AS

53 64 30 66

Plastmekaniker

Odda Technology as

913 59 028

Kontor og administrasjon

Odda VVS senter

53 64 16 55

Rørleggerfaget

OKAPI AS

53 66 53 00

IKT-Servicefaget

Relacom

02121

Telekommunikasjonmontørfaget

Riise Maskin og Industriservice

918 77 128

Sveisefaget

Rutle VVS AS

53 66 33 55

Rørleggerfaget

Røldal og Seljestad Hytteservice

53 64 33 19

Tømrer

Røynstrand Entrepenør AS

53 65 00 30

Tømrer, Betong, Anleggsmaskinfører, Ventilasjon og Blikkenslager

Røyrleggjar Geir Sekse AS

906 57 384

Industrirørlegger

S.P.Garberg Transport

900 10 638

Yrkessjåførfaget

Statkraft Energi AS

53 64 97 50

Energioperatør, Industrimekaniker, Akvakultur

Statnett SF

52 78 59 40

Energimontør

Thord Paulsen AS

53 64 13 04

Reperatør lette kjøretøy, Salgsfaget, Hjulutrustningsfaget

Tide Buss AS

56 55 37 40

Yrkessjåførfaget

Tizir Titanium & Iron AS

53 65 25 00

Kjemiprosess, Automatiker, Elektriker, Industrimekaniker, Industrirørlegger, Kontor og Administrasjon

Tyssedal Bilservice AS

53 64 68 31

Bilskadefaget

Trolltunga Lille Bakeri

905 03 393

Baker

Trygve Øvstebø

917 35 864

Tømrer

Tømrer Sigbjørn Strand AS

909 96 978

Tømrer

Tømrer-Snekker Roar Orrestad AS

53 64 46 94

Tømrer

Ullensvang Fruktlager

53 66 12 84

Kontor og Administrasjon

Ullensvang Herad

53 67 15 00

Barne og Ungdom,Helsefag, Institusjonskokk, Kontor og Administrasjon, Byggdriftarfaget

Vebenstad Elektro AS

976 68 790

Elektriker

OPPLÆRINGS

kontoret

f o r   H a r d a n g e r

Kontakt oss

Eitrheimsvegen 18

5750 ODDA

Tlf.: 53 64 65 00

E-post: post@okhardanger.no

Terje Rognsvåg

Mob.: 917 16 107


Hildegunn Espe

Mob.: 469 05 706

Annen informasjon

Medlemsbedrifter